środa, 3 lutego 2016

Potencja tematem tabu

Każdy mężczyzn chce czuć się spełniony i sprawny na tyle, by móc nie tylko samemu się realizować ale także dawać szczęście swoim bliskim. Często jednak jest tak, że pomimo pozornego zdrowia i braku większych problemów pojawiają się komplikacje, które objawiają brakiem satysfakcji z życia seksualnego. Sprawność w tej sferze, często jest podstawą całości samooceny mężczyzn i z uwagi na to może rodzić wiele problemów, które tylko pogłębiają trudności z satysfakcją seksualna.
Impotencja czyli co?

Co do zasady przyjmuje się w szerokim ujęciu, że impotencja to problemy z właściwą reakcją na bodźce seksualne. Tym samym można uznać, że choć tym najbardziej widocznym elementem tego schorzenia jest brak wzwodu może ono dotyczyć także, problemów z wytryskiem, który może być przedwczesny lub w ogóle nie występować. Dlatego też proste rozumowanie, które opiera się na założeniu, że jedynym problemem mężczyzny w łóżku może być brak wzwodu jest błędne.
Trzeb jednak przy tym zaznaczyć, że pojedyncze występujące sporadycznie przypadki braki wzwodu, lub niemożności jego utrzymania nie jest są jeszcze impotencją i powodem do zmartwień. Dopiero trwająca dłuższy czas seria niepowodzeń w sferze seksualnej jest tym co określa się mianem impotencji. Co więcej, według statystyk nawet jeden na dwadzieścia stosunków może nie dochodzić do skutku w wyniki braku prawidłowej erekcji. Tym samym nie można popadać w panikę, kiedy po całym tygodniu pracy nasze ciało odmawia posłuszeństwa w chwili intymności.

Źródła problemów
Można mówić już o tym, że problemy ze wzwodem dotyczą mężczyzn niezależnie od wieku. Co prawda, największa grupę pacjentów seksuologów stanowią mężczyźni, którzy ukończyli czterdziesty rok życia to już 25 latkowie mogą narzekać na problemy tej natury. Dzieje się wskutek działań samych zainteresowanych. Tryb życia, brak szacunku dla własnego zdrowia, a nawet stres i brak snu mogą powodować, że w chwili próby nie wszystko stanie na wysokości zadania. Tym samym, jeżeli już wystąpili takie utrudnienia warto spojrzeć na siebie i zadbać o własne zdrowie. Ciało nie jest zbiorem odseparowanych części, tylko działa jak jeden złożony mechanizm. Dlatego też trzeba dbać o całości by cieszyć się z tej nawet, najmniejszej części. Jeżeli jednak to nie pomoże, lub trzeba szybko się ratować warto skorzystać pomocy jaką jest tabletka na potencję dostępna tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz